Buradasınız :Hizmetler

Yucin

Kalipci.com Sektörel Portal

2002 yılında başladığımız yolculuğumuza, her gün daha da profesyonelleşerek, her gün daha yeni şeyler öğrenerek, her gün farklı dostlar kazanarak ve her gün sizlere daha iyisini sunmak amacı ile devam ediyoruz.

Geldiğimiz son noktada, sitemizdeki tüm faaliyetlerden ücretsiz yararlanabiliyorsunuz. Üye olmadan talep gönderebilir, CV ekleyebilir ve üye firmaların ekledikleri ürünlerine sipariş verebilirsiniz.

Firma sahipleri veya çalışanları, genel portalımıza üye olarak firmalarını ve firmalarına ait ürünleri ekleyebilirler. Ziyaretçilerimizin eklediği taleplere teklifler gönderebilirler. Eklenen CV leri inceleyerek ya da eleman ilanı bırakarak, aradıkları çalışma arkadaşlarını bulabilirler. Sektörden haberleri ve fuarları takip edebilirler.

Google Grubumuza üye olarak, Türkçe içerik ile tüm üyelere ortak mesajlar gönderebilirsiniz, gönderilen mesajları alabilirsiniz. E-bültenimize üye olarak Sektör hakkındaki önemli haberleri anında e-posta adresinizden takip edebilirsiniz.

Kalıpçı Forum Paylaşım Platformu; Bu bölümüze herkes üye olabilir ve bilgilerini paylaşabilir. Kafanıza takılan sorulara cevaplar alabilirsiniz.

Kalıpçı Kurs Eğitim ve Öğretim Platformu; Bu bölümümüzde özellikle CAD CAM yazılımı üreten ve satan firmaların SSS (Sık Sorular Sorular) olarak tabir edebileceğimiz, elzem bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizlere CAD - CAM - CAE konusunda eğitim verebilecek kursları görebilirsiniz.

"Akıl, akıldan üstündür" bilinci ile sizlerin yapıcı eleştiri ve tavsiyelerinizi bekler, bereketli kazançlar dileriz.

Sipariş